Dlhopis

Dlhopis je cenný papier, ktorý zaväzuje emitenta vrátiť finančné prostriedky v dohodnutom čase a s dohodnutým výnosom. Dohodnutý výnos je vopred fixný a verejne známy.  Preto je investícia do dlhopisu bezpečná.

Prečo

Vysoký dopyt po kvalitnom bývaní a nedostatočná ponuka kvalitných projektov pre bežných ľudí. Stabilný a rastúci trh vo väčšine miest na Slovensku. Neustále rastúce ceny bytov v obľúbených lokalitách. Rýchla návratnosť investícií. Bezpečnosť investícií.

Dostupnosť

Naše dlhopisy Vám umožňujú investíciu do nehnuteľností bez starostí a už od pár tisíc eur. Bez toho, aby ste potrebovali celú firmu, odborné znalosti, čas a celú obrovskú sumu na realizáciu investície.

Bezpečnosť

Finančné prostriedky investujeme do konkrétnych projektov na území Slovenskej Republiky, ktoré pred pridaním do portfólia prechádzajú prísnym ekonomickým posúdením. Preto vieme garantovať, že naše investície sú nadpriemerne kryté.

Naše dlhopisy sú oficiálne schválené Národnou Bankou Slovenska a pri ich emisii sme museli splniť všetky požadované procesy a kritériá.

Transparentnosť

Vďaka garantovanému výnosu vopred presne viete, koľko na investícii s nami získate. Je to presne 21% za 2 roky! Presne, jasne!

Profesionalita

Náš tím v oblasti riadenia a realizácie developerských projektov má vyše 15 ročné skúsenosti a podieľal sa na viac ako jednom milióne metrov štvorcových vybudovaných plôch na projektoch v regióne CEE.

Unikátnosť

Na základe dlhoročných úspešných skúseností máme pripravené projekty s vysoko nadštandardným výnosom a v bezpečných lokalitách.

Neváhajte nás kontaktovať: